תגיש לי for Dummies

ואתה יודע, קליפורניה זה סטייט, לא מדינה, ולמרות תחושת ה"בועתיות" של האנשים שם, היא עדיין חלק בארה"ב, כפי שבאוסטרליה יש סטייטים שהם ברמה טיפה פחות גבוהה מהסטייט בו אני חי ואני לא "מתנער מקיומם".

כלומר רוב. אם אתה אומר לי ש"בצורך הזה של הישראלים" אתה מתכוון ל"יש ישראלי כזה" אז אתה כבר מעוות את משמעות השפה והפכת כל הדיון לחסר משמעות

מתן: "הולך לכל בית שעושים מימונה והולך 'להתרווח' ולסעוד".

לצפיה ב-'קליפורניה היא סטייט שיש בו כל דבר שאתה רק יכול לחשוב עליו'

each one of these photographs are of objects which might be hung in community sites. Every one of the UN images are official UN images which were being became carpets (Hence the image is on the carpet and not the first image)and it, in alone, is hung in the public place - the enterance towards the UN setting up. Deror avi 09:18, six February 2007 (UTC)

הניתוק מהמשפחה המורחבת הוא קשה מנשוא, ואני בעצמי כמעט נשברתי וחזרתי. מה שהחזיק אותי פה, זה כשראיתי את איכות החינוך שהבנות שלי מקבלות ואת עזרת המדינה בתחום.

That is User:Zobango, just desirous to say hi. I loathe to bother you, using your law responsibilities and stuff, just needed to understand how youre performing P.S I know I talk to you this on a regular basis, but any information pn the translations

ניתן היה לצפות ממי שזכה כאן להשכלה טובה, רכש מקצוע מכובד ומכניס (חלק אף עשו שרות צבאי נוח במקצוע שקידם את הקריירה check here שלהם)  להחזיר משהו בתמורה.

טיפות אלכוהול נזלו לי על חולצת הפייטים הכחולה, חיכיתי לאביר עם המפית הלבנה. הוא לא הגיע אבל מהמטבח יצאו מופלטות חדשות עם דבש.

Hello Deror avi, now you see how deceptive Google translate is — this time from the other facet ;) Whether or not the English put and German Platz appear to be similar, they have got a unique that means.

For those who developed this file, be sure to Be aware that The point that it has been proposed for deletion isn't going to essentially suggest that we don't value your sort contribution. It simply just implies that just one person believes that there's some particular dilemma with it, for instance a copyright concern.

אם תנסה להרחיב יותר את נקודת המבט - אין חיים ולכן אין מוות.

In the event you developed this file, remember to Observe that The point that it's been proposed for deletion does not necessarily imply that we do not worth your type contribution. It just implies that just one human being believes that there is some specific trouble with it, like a copyright difficulty.

מבחינה כלכלית אולי יותר טוב בחו"ל בד"כ אבל מבחינה ביטחונית יש הבדל אחד גדול : פה היהודים יכולים להגן על עצמם ושם הם אמורים להסתמך על אחרים, פה אנחנו פחות מפחדים  מהאנטישמיות של הערבים כי יש לנו את צה"ל ואילו בחו"ל מי יגן עליהם  " הליגה נגד השמצה" ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *